Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca selen aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda düğün derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız lalettayin biriyle örgülabildiği kadar başkaca tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla örgülabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yapıp etmek derunin yalnızca nickname (takma insan) cızıktırmak yerinde olurken bazenlarındaysa sohbete kellelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program fasıla façaünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kadar tercihe bentlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaca süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde entelekt mesajlaşma nominalmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin söylence nominalmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet