ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçbaşak Tarım, ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri yürekin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Birebir cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye başladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve ekincilik kesimünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta yalnızca ekincilik kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçbaşak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en elleme hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve eforlü âdem evladı kaynağına sahip olan Üçbaşak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş bedel sağlayıcı Üçbaşak Tarım; iri Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Sürekli ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem emlak içre hem bile emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin mutabık ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve muhik bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha aşkın ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Tarım olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona ya da kemiksiz bir trap haksına tevdi etmek yürekin yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. üst yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden giymek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı üzere alanlara tevdi etmek yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğkârtirilebilir ve birbir hayli cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Anne daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik hamallara nazaran oranla düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Tarım’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama kârlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması kârlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği devran efsaneviın sütü ve etinden verim alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları vahit seferde alabilir ve daha elleme beslenebilir. Yem karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha elleme beslenmesine böylece daha aşkın verim almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Tarım olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması paralıca ve verimli bir tarımsal üretim yürekin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı yürekin önemli bir köprü kârlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha elleme durumlara gelmesi yürekin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Tarım olarak bütün çalışanlarımızın yardımsıyla baş başa
Üçbaşak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/