Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler ciğerin üretilen daha yalnız modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının dunya kaymasını kösteklemek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde gacı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya kellelandı. Hatta unutulmaya sebebiyle tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri engelsiz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşırı mert dergisinde gacı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile önem almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu denli nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişoflaz rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri vahit kıta olarak satmanın yanında biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat derece derece liberalleşmeye yakınlarında giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara iletmek ciğerin dundakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile ana kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları vahit başına veya bir partnerle her evetştan beşer tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek ciğerin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde bilinmeyen başüstüneğu ciğerin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak almak, nöbetlevselliği karşı bilim edinmeden satın almak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek ciğerin mefret çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan allıkışdoneş daha zahmetsiz ve gamsız olmaya kelleladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks canında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, canına dinamiklık dâhil etmek, daha oflaz bir orgazm geçmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir beden sergilemek ciğerin sex shoplardan allıkışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan münasebeti yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını korumak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında mefret gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri vahit şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta epey yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona nazaran hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en zahmetsiz yolu. Antrparantez seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis sebebiyleüğünün penisinizi sıkarken havaialmak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha oflaz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/