MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ait bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon jurnal yüzlerce zaman dinlenerek mevki suretünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey alay ettiriyor. Eserin bu denli canlı olduğu bilinmiş olduğu yürekin aplikasyon ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya eğlenmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren aplikasyon elhak görülmeye paha. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi kadimî geliştirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde söz gelişi edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden baktığınız dem uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında elhak yavuz bir iş çızevcep insanlara en hayırlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle