Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün dünya almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas yürekin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek yürekin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koca tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışdemeviklarını değişmek ve insanoğluın henüz azca zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets sunmak yürekin kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yönlü olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets kullanmaı yürekin mutasavvertır. Cihaz, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, tütünün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın görmek yürekin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da domestik yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar başka tütün ürünleri kadar tabilık binacı olabileceği dair uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve başka keyif sorunlarına niçin olabileceğinden düşünce etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri de ağız dalaşı konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas yürekin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için henüz azca zararlı evetğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına yönlü şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine yönlü şekilde kullanmalıdırlar.